




Срібне кільце OgoSilver зі штучним гранатом nano, фіанітами, вага виробу 1,9 г (60002154) 17 розмір
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 1.9 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Колір каменів | Білий |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камені вставки | гранат nano |
| Камені вставки1 | Фіаніт |
| Розмір | 17" |
- Ціна: 1 403 ₴



