-7%










Срібне кільце OgoSilver з містик топазом 0.597ct, вага виробу 1,89 г (2190295) 17 розмір
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 1.88 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Містик топаз |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
| Форма каменю | Овал |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
| Колір каменів | Хамелеон |
- Ціна: 1 349,43 ₴



